Головна ЛВПУТТС НТУ Контакти

ЗДОРОВ'Я

Багато-хто розуміє під цим поняттям просто відмову від шкідливих звичок і заняття спортом. Насправді, здоровий спосіб життя – це набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення. Для кожної людини – це щось особливе. Саме думки людини становлять основи здорового способу життя.
На життєвому шляху людина взаємодіє з природою безперервно: дихає, контактує з людьми, пересувається, випромінює і поглинає енергію, впливає на навколишнє середовище і так далі.
Більшість сьогоднішніх учених визначають поняття здоров'я як здатність людини до оптимального функціонування в навколишньому середовищі.
   
Доки здоров'я служить, то людина не тужить.
foto.gif,5,5kB
 
Здоров'я - найдорожчий скарб.
Вартість здоров'я знає лише той, хто його втратив. Часник сім хвороб лікує.
Глянь на вигляд і про здоров'я не питай. Здоровий злидар щасливіший від хворого багача.
Було б здоров'я, а все інше наживемо. Здоровому все на здоров'я йде.
Здоров'я більше варте, як багатство. Сміх краще лікує, ніж усі ліки.

Підготували: Камінська Віра, Камінська Юля

ТОП-5 ТРАВ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ


Лимонник китайський збуджує нервову систему, загострює зір, тонізує, допомагає при перевтомі стимулює серцево-судинну систему і дихання, служить захистом від депресії, сприяє поліпшенню настрою, підвищення розумової та фізичної активності.

Елеутерокок тонізує нервову систему, покращує роботу мозку, нормалізує сон і тиск. Крім того, він володіє противірусною активністю, а тому часто використовується в розпал епідемій ГРВІ та грипу в якості потужного профілактичного засобу.

Ехінацея стимулює нервову систему, сприяє загоєнню ран, опіків, виразок. Вживають при запальних процесах внутрішніх органів, виснаженнях організму.Як правило, застосовують спиртову настоянку з ехінацеї, яку можна купити в аптеці або приготувати самостійно.

Аралія тонізує нервову систему, знімає розумову і фізичну втому, підвищує захисні функції організму, допомагає при вірусах, інфекціях і застудах. Настої і відвари аралії допомагають позбутися зубного болю, проблем з нирками і жовчним міхуром.

Женьшень має тонізуючий ефект на організм, допомагає при розумовій і фізичній втомі, зниженому тиску, захищає від стресу і депресії, затримує розвиток атеросклерозу, володіє протипухлинною дією, допомагає при хворобах шлунка, печінки, нирок, серця.

Підготувала Івать Марія