Мапа сайту Історія...Сьогодення Педагогічний колектив Професії Учням Юридична служба Контакти
 

  НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС здійснюється на підставі Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах №419 від 30.05.2006р. та Положення про ЛВПУТТС НТУ від 04.03.2016р. Основною метою організації навчальної роботи в училищі є пошук і творче впровадження в педагогічну практику сучасних інноваційних освітніх технологій та методик, які забезпечують високі і стабільні результати в роботі.
З метою створення умов для конкурентної спроможності випускників на ринку праці, підготовка фахівців проводиться за ступеневим навчанням. На II ступені учні здобувають інтегровані робітничі професії. Термін навчання на базі 9 класів - 3 роки з одержанням повної середньої освіти та робітничої професії, а на базі 11 класів - 1,5 роки. На III ступінь навчання за кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" приймаються учні, які завершили II ступінь навчання шляхом конкурсного відбору. Термін навчання становить 2 роки.

В училищі створено належні умови для повноцінного навчання за професіями:

СЛЮСАР з РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
Процес автомобілізації України набув широкого розвитку. Великий відсоток старих автомобілів, зростання кількості іномарок збільшує потребу у висококваліфікованих робітниках, які здатні користуватись сучасним діагностичним обладнанням, забезпечувати високу якість виконання роботи. Після здобуття професії, наші випускники працюють на станціях технічного обслуговування легкових і вантажних автомобілів, в сервісних центрах, автотранспортних підприємствах.

Детальніше (Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів)...

ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК
Це одна з найбільш шанованих технічних спеціальностей Варто лише поглянути, скільки довкола нас зварених з металу виробів, щоб зрозуміти, яке значення мають ці фахівці для суспільства.
Учні виробниче навчання та виробничу практику проходять в умовах виробництва на СП "Сферос-Електрон", де мають можливість працювати на професійному зварювальному обладнанні- OMADA та виконувати ручне дугове зварювання в захисних газах фірми ФРОНІУС.
23 квітня 2013 року на базі Стрийської філії ТзОВ «Фроніус Україна» відбувся «Третій молодіжний конкурс зварювальників». У конкурсі змагалися 24 учні та майстри професійно-технічних навчальних закладів Львівщини. Роботи конкурсантів оцінювали за двома номінаціями: ручне дугове зварювання покритими електродами і напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу. За словами організаторів, цей конкурс проведений заради популяризації професії зварювальника і підняття її престижу, підвищення рівня професійної підготовки і конкурентної спроможності майбутніх спеціалістів-зварювальників

Детальніше (Електрогазозварник III розряд)... Електрогазозварник IV розряд... Електрогазозварник V розряд...

ОПЕРАТОР КОМП’ЮТЕРНОГО НАБОРУ

Улюбленцем він став тому, що дозволяє кожній людині стати спеціалістом широкого профілю. Людина, яка вміє працювати за комп’ютером, одночасно стає перекладачем, видавцем, зв’язківцем, коректором, художником, музикантом, лікарем.
Оператор комп'ютерного набору може швидко засвоїти будь-яку професію тому, що йому залишається навчитися користуватися програмою, в яку спеціалісти вже заклали свої знання і досвід.              Детальніше (ОКН II категорії)...              Детальніше (ОКН I категорії)...

РОБОТИ УЧНІВ "Через здоров'я - до гармонії світу"
(програмування web-сторінок)
"Екологія як стиль життя"
(програмування web-сторінок)
"Почуй гармонію земну"
(Foto_Collage)

АГЕНТ з ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ
Агент з організації туризму повинен виконувати роботи, пов’язані з реалізацією комплексу туристичних послуг; а саме: вивчати вітчизняний та зарубіжний ринки туристичних послуг, характеристики обертів туристичної індустрії; аналізувати зміст, вартість особливостей послуг готелів, музеїв, транспортних підприємств. Брати участь у розробці внутрішніх маршрутів; виконувати рекламну діяльність з метою залучення громадян до оздоровлення, раціонального використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною; надавати повну інформацію про обсяг, умови та якість туристичних послуг, що пропонуються суб’єктом туристичної діяльності.


ОФІСНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (бухгалтерія)
Мета навчання в училищі – сформувати в учнів уяву про важливість і складність обліку на підприємстві, дати їм можливість зрозуміти, що це одна з цікавіших, захоплюючих і одночасно відповідальних ділянок роботи на підприємстві.
Спеціаліст, який організовує і веде облік, повинен розуміти що не має жодного питання (кадрового, технічного, виробничого, або соціального), яке би не мало облікових наслідків. Він зобов’язаний брати участь в розробці, погодженні і прийнятті рішень в різних сферах діяльності підприємств, передбачати фінансові наслідки рішень, що приймаються.

Детальніше (офісний службовець (бухгалтерія))...

КАСИР (в банку)
Касир повинен - швидко рахувати гроші, оформляти прибутково-видаткові документи, користуватися сучасною банківською технікою. Почніть з касових операцій і ви будете чудово керувати не тільки своїми, а і чужими грошима. Наші випускники працюють касирами в ощадних та комерційних банках; виконують функції контролера при роботі з валютою, з депозитними і вкладними операціями, а також з обслуговування банківських пластикових карточок. Детальніше (Касир (в банку)...

Пройди практику в ПриватБанку онлайн!

ЛВПУТТС НТУ здійснює ступеневу підготовку кваліфікованих робітників, на основі фахового вступного випробування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст":

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ
Підготовка учнів за спеціальністю передбачає опанування широкого спектра сучасного прикладного програмного забезпечення високого рівня, яке використовується в галузях промисловості, бізнесу та менеджменту. Технік-програміст повинен виконувати не лише функції висококваліфікованого користувача цих систем, а й надавати допомогу в процесі їх використання іншим працівникам підприємства, знати принципи роботи комп’ютерної техніки й програмних продуктів, вміти створювати додатки до них та брати участь у розробці нових програмних систем, а також здійснювати обслуговування і підтримку роботи комп’ютерної техніки та мереж..


 

© ЛВПУТТС НТУ

  Адреса навчального закладу:     Україна,  79069,   м.Львів, вул.Ожинова,5     тел.: (0322) 91-16-02, (0322) 91-16-06