Головна ЛВПУТТС НТУ Контакти

ХАРЧУЙТЕСЬ ЗДОРОВОЮ ЇЖЕЮ

Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Правильне харчування! Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Ніяких гамбургерів, коли, чіпсів та іншої гидоти. Як говорив сам товариш Гіппократ, їжа повинна бути нашим ліками, а не ліки їжею.

КОРИСНА ЇЖА
Ми - те, що ми їмо. Чим ближче продукт до свого природного стану, тим більше користі він принесе вам. Найкращий спосіб подбати про свій організм - це харчуватися здоровою їжею і не переїдати. Канадські вчені дослідили, що діти, які вміють готувати, або хоча б допомагають батькам у цьому процесі, більше схильні до правильного та раціонального харчування.

ШКІДЛИВА ЇЖА
Фаст-фуд - це шкідлива їжа, яка містить величезну кількість жиру, канцерогенів і різних добавок, що не приносять ніякої користі для організму. Наявність канцерогенів провокує розвиток онкології. Виникають проблеми, пов'язані з ожирінням і можливість розвитку діабету. Діти і підлітки - це основні споживачі шкідливої їжі і тому вони знаходяться в групі ризику. Таку ситуацію можна змінити виховуючи в собі любов до правильного, збалансованого і домашнього харчування.


Підготували: Бучинська Оля, Круцкевич Ангеліна

ШКІДЛИВІ НАСЛІДКИ ДІЄТ

"Ну, все - сідаю на дієту!" - до такого рішення хоча б раз у житті приходить кожна жінка. Ми готові піти на багато, щоб побачити більше струнке відображення в дзеркалі. Дуже часто використовують "монодієту" - якийсь один продукт, наприклад рис або гречку, або шоколад і так далі. У результаті наш організм відчуває дефіцит макро-і мікроелементів, а також нестачу вітамінів, амінокислот та жирів. Так, ми худнемо.
Але якою ціною? Ми втрачаємо м'язову масу, навіть кальцій із кісток та отримуємо у нагороду "нездорову худорлявість" з масою проблем і побічних ефектів. З'являються кола під очима, нігті раптом починають ламатися від нестачі кальцію в організмі, волосся стає неживим, втрачає свій блиск. Практично 15% жінок, що захопилися дієтами і схудненням, доводять себе до розвитку нав’язливого стану та анорексії.
Анорексія — захворювання, що характеризується критичним зниженням маси тіла, часто небезпечним для життя.

Підготувала Петренко Настя