Головна ЛВПУТТС НТУ Контакти

ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ!

Активність, активність і ще раз активність! Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. В умовах постійної зайнятості важко знайти час на походи в спортзал, заняття спортом, але в ідеалі фізична культура повинна супроводжувати людину від самого народження.
Зміцнюючу дію буквально на весь організм нададуть нам:

РАНКОВА ЗАРЯДКА / ХОДЬБА / ПРОГУЛЯНКИ НА ВЕЛОСИПЕДІ / ТЕНІС / БАДМІНТОН / ФУТБОЛ / ВОЛЕЙБОЛ / БАСКЕТБОЛ / ПЛАВАННЯ / КАТАННЯ НА КОВЗАНАХ ВЗИМКУ і ВЛІТКУ

SKATEBOARD

261709.jpg, 5,5kB

Не знаю, що привело вас в скейтбординг… Чергова частка “тоні Хока”, мода або просто цікавість, але якщо ви стабільно навчилися робити хоч би олли, то, повірте мені, тут ви затримаєтеся надовго. Зараз скейтбординг - дуже популярний вид спорту. Саме спорту, тому що зовсім недавно він офіційно був визнаний як вид спорту. Але в цій статті я хочу розповісти вам не про політику скейтбординга, а про те, як перейти з новачків в любителі. Відразу попереджу, що спочатку скейтбординг вимагає великих витрат. Якщо ви вибрали саме цей вид спорту і серйозно мають намір їм займатися, готуйтеся насамперед до грошових витрат. З самого початку катання я раджу вам купувати якісний комплект. Тобто деку (дошку), траки (підвіски), колеса, підшипники, наждак (шкурку) і інші корисні дрібниці: болти, ключі і так далі Все це разом і утворює комплект.
Все це ви можете придбати у... Stuff (ін-нет магазин Stuff)

БАЗОВИЙ НАБІР ТРЮКІВ

s-ride-img_8315.jpg, 5,5kB

Для катання треба знати пару базових трюків, щоб знати з чого почати. «Оллі» - це основа всього катання на скейтборді, нескладний, але в той же час дуже ефектний, трюк, один з найважливіших на роликовій дошці. Pop Shove It - це коли борд робить в повітрі розворот на 180 градусів, а ви ні. Front side Shove It - це так само як і Pop Shove It, але в іншу сторону. Kick flip - теж саме що і просто ollie тільки скейт перш ніж ви на нього приземлитеся робить переворот. Heel flip –теж саме що й kick flip тільки переворот в іншу сторону. «360 flip» - це, мабуть, один з найскладніших і видовищних базових трюків, яким «не гребують» навіть професійні райдери. Вони охоче включають його в свої «доріжки» між яким-небудь bs nosegrind по рейлу в 25 ступенів і оллі з триметрового парапету.

Підготував Захаров Павло

БАСКЕТБОЛ

Офіційною датою заснування баскетбольного клубу «Львівська Політехніка» є 24.05.1994р. Своє ім'я клуб успадкував від вищого навчального закладу, при якому він і виник. Баскетбол у Львівському політехнічному інституті почав зароджуватися ще у 1950-х роках. Студенти-політехніки відразу заявили про свою спроможність гідно виступати на високому рівні. На міських універсіадах вони поступалися лише гравцям Інституту фізичної культури. А після 1965 року, коли до команди прийшов Анатолій Заверікін, політехніки почали перемагати.

"ЄВРОБАСКЕТ 2015"

Єдиним конкурентом України у боротьбі за право проведення Євробаскету 2015 була спільна заявка Великобританії, Франції, Німеччини, Італії та Хорватії. 14 грудня 2011 року ці країни (крім Великобританії) зняли свою заявку. 18 грудня у Мюнхені було оголошено, що турнір відбудеться в Україні. Гасло української заявки: «Ми готові!» (англ. "We are ready!").

Підготував Лікаренко Ярослав